У швейному цеху перша бригада пошила 45 костюмів за 3 дні, а друга бригада цю саму кількість - за 5

днів. За скільки днів вони можуть пошити 120 костюмів, якщо працюватимуть разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Иван.

Відповідь:1)45/3=15 костюмов за 1 день 1 бригада

2)45/5=9 костюмов за 1 день 2 бригада

3)15+9=24 костюма за 1 день вместе

4)120/24=5 дней

Ответ за 5 дней

Покрокове пояснення: