Запиши звичайний дріб у вигляді десяткового і виконай ділення 4,8 : 4/5​


Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Илья.

Відповідь:

6

Покрокове пояснення:

4,8÷4/5=4,8÷8/10=4,8÷0,8=6