Яке з наведених чисел є коренем рівняння х/2 + х/3 =2


Ответы на вопрос

Отвечает Krylova Sofya.

Відповідь:х=2.4

Покрокове пояснення:

помножити 2 частини на 6

6(х/2+х/2)=6*2

відкриваємо дужки

6*х/2+6*х/3=12

скорочуємо

3х+2х=12

5х=12

х=12/5

х=2.4