У рівняні 4x - 12 = 3x — 5 перенесіть компоненти згідно правила: невідомі вліво, а відомі

—вправо.Отримаєте рівняня: Поможіть плз!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Шульц Александра.

Ответ:

4х-12=3х-5

4х-3х=-5+12

х=

Пошаговое объяснение: