3_3_3_3_3=10 Потрібно поставити знаки арифматичних дій, допоможіть)


Ответы на вопрос

Отвечает Бовырина Алина.

Відповідь:

1.3 + 3 - 3 * 3 : 3 = 10

або

2.3 * 3 + 3 : 3 - 3 = 10

або

3.(3 + 3 + 3) : 3 + 3 = 10

або будь-яким іншим способом, де ви використовуєте додавання, віднімання, множення або ділення для отримання числа 10.

Познач як найкращу відповідь.

Покрокове пояснення: