Лиж пунктами Bigemart дорівнює 580 км. Одночасно назустріч один одному з цих пунктів виїхали 2

автомо- та зустрілися через 4 год. Знайдіть швидкість кожного, якщо гивидкість другого білі на ніж 5 км/год менша, першого швидкість розв язати задаче ​

Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Анастасия.
Х — швидкість одного автомобіля
х - 5 — швидкість іншого автомобіля
4*х + 4*(х - 5) = 580
4х + 4х - 20 = 580
4х + 4х = 580 + 20
8х = 600
х = 600 : 8
х = 75км/год — швидкість одного автомобіля

75 - 5 = 70км/год — швидкість іншого автомобіля

Перевіримо:
4*75 + 4*70 = 300 + 280 = 580км