Обчисліть значення b за формулою b=a2-3,якщо а=5. Допоможіть будьласка(там де а воно в квадраті)


Ответы на вопрос

Отвечает Рыбин Кирилл.

Відповідь:значення b дорівнює 22.

Покрокове пояснення:

b = a^2 - 3, де a = 5. Щоб обчислити значення b, підставимо дане значення a у формулу:

b = (5)^2 - 3

b = 25 - 3

b = 22