50% площі поля засіяно житом. Яка площа поля, якщо житом засіяно 150 га . Будь ласка срочно

пошагово.

Ответы на вопрос

Отвечает Кислицына Лера.

Ответ:

50%= 50/100= 1/2

100%= 100/100= 1

50%-150 га

100% - х

По пропорции:

(100%*150)/50%= (1*150)/ 1/2= 150*2/1= 300 га

Ответ: 300 га - площадь поля

Отвечает Сурай Вика.

Відповідь:

300га

Покрокове пояснення:

Сказано, що засіяно 50 відсотків поля, тобто пів поля.

Оскільки 150га - це площа половини поля, то плоша всього поля в 2 рази більша, тобто 150 · 2, що дорівнює 300(га)

Отже, площа поля 300га