18. Три лінії з виробництва морозива за 5 год роботи виготовили 270 порцій. Скільки порцій

морозива виготовлять 7 таких ліній за 4 год роботи?

Ответы на вопрос

Отвечает Шеляков Кирилл.

270÷5=54(пор)-за одну годину 3 лінії

54÷3=18(пор)-виготовить 1 лінія за одну годину

18×7=126(пор)-виготовить 7 ліній за 1 годину

126×4=504(пор)-виготовить 7 ліній за 4 години