1. Найдите объём прямоугольного параллелепипеда, если а) стороны его основания равны 6 см и 2 см,

а высота - 5 см; б) стороны его основания равны 7 см и 3 см, а высота - h см; в) стороны его основания равны а см ем и 3 см, а высота - h см. [30] балов дампжпдпж помогите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бернацкая Алина.

а) Об'єм прямокутного паралелепіпеда можна знайти за формулою:

V = a * b * h,

де a, b, і h - сторони паралелепіпеда.

Підставляємо відповідні значення:

V = 6 см * 2 см * 5 см = 60 см³.

б) У цьому випадку, оскільки висота позначена як h, об'єм буде залежати від h:

V = a * b * h = 7 см * 3 см * h = 21 см² * h.

в) У цьому випадку, коли одна сторона основи позначена як "а", об'єм також буде залежати від "а" і "h":

V = a * b * h = a см * 3 см * h = 3a см² * h.

Таким чином, об'єм прямокутного паралелепіпеда залежить від заданих значень сторін і висоти, як показано в рішенні кожного пункту.

Отвечает Яковлева Мария.

Ответ:

Пошаговое объясненивибач можеш написати на укр мові