Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 80 см. Його ширина становить 60% довжини і 40% висоти.

Знайти об’єм паралелепіпеда. СРОЧНО ДОПОМОЖІТЬ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Катя.

Ответ:

460800 cм³

Пошаговое объяснение:

0,6 * 80 = 48 (см) ширина

48 : 0,4 = 120 (см) висота

V=80*48*120=460800 (cм³)