- 2. Оленка поклала на стіл фрукти для друзів. Груш - 8 штук, а яблук на 4 штуки більше. Скільки

всього фруктів на столі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Маркина Элина.
1) 8+4=12(шт)-всього яблук
2) 8+12=20(шт)
Відповідь: на столі 20 фруктів.