Обчисліть. Відповідь записати у вигляді дробу (а/b) 1/5 - 1/25


Ответы на вопрос

Отвечает Вахитов Влад.

Ответ:

1/5 - 1/25 = 5/25 - 1/25 = 4/25

Відповідь: 4/25