75 грамів спирта у 60% розчині йоду в спирті.Скільки грамів спирту треба додати до розчину щоб

одержаті 10% розчин йоду?

Ответы на вопрос

Отвечает Рожков Павел.

Відповідь:

1050

Покрокове пояснення:

Якщо на 60% йоду 75 грамів спирту, то маса всього розчину буде:
75:\frac{4}{10} = 187,5

Нам треба зробити так, щоб йоду було 10%, тому шукаємо кількість йоду зараз: 187,5 - 75 = 112,5
112,5 = 10%
Тоді 100% - 1125
Треба додати спирту: 1125 - 75 = 1050