5. Записати в найпростішій формі, за потреби використати формулу скороченого множення. 1)

5xy-(2x-y)(x+3y) 2) (x-3y)-(x-2y)(x+2y) 3) (3x+2y)+2y(x-2y)

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Даша.
Вроде так,……………)Аладашвили

Отвечает Майер София.

1) 5xy-(2x-y)(x+3y)=5ху-(2х²+6ху-ху-3у²)=

=5ху-(2х²+5ху-3у²)=5ху-2х²-5ху+3у²=3у²-2х²

2) (x-3y)-(x-2y)(x+2y)=х-3у-(х²-(2у)²)=х-3у-х²+4у²=

=4у²-х²-3у+х

3) (3x+2y)+2y(x-2y)=3х+2у+2ху-4у²