3. Запиши число 5,12 звичайним дробом та перетвори його у неправильний дріб.


Ответы на вопрос

Отвечает Войтенков Алексей.

Доброго вечора!

Пиши так:

5,12 = 5\frac{12}{100} = \frac{512}{100}

Відповідь:  \frac{512}{100}

Отвечает Клинк Мария.
Запиши 5 цілі 12 сотих ( тільки запиши дробом) і не правильний дріб запиши так 512 сотих ( також запиши тільки дробом!!!!!!)