ПОМОГИТЕ!!! Знайдіть точки параболи, що є графіком функції у = *? - 2х - 4, у яких абсциси й

ординати рівні між собою.

Ответы на вопрос

Отвечает Красиков Даня.

Ответ:

Пошаговое объяснение: потрібно знайти точки, у яких х=у і ці точки належать графіку, тобто задовольняють його рівняння, значить у рівняння параболи замість у підставимо х:

х=х²-2х-4

х²-2х-х-4=0

х²-3х-4=0

а+с=b

1-4=-3→х1=-1, х2=-с/а=4

отже у1=-1, у2=4

маємо дві точки

(-1;-1) і (4;4).