Знайдіть точки параболи, що є графіком функції y=x^2-2x-4, у яких абсциси і ординати рівні між

собою.

Ответы на вопрос

Отвечает Левченкова Ксения.
Потрібно знайти точки, у яких х=у і ці точки належать графіку, тобто задовольняють його рівняння, значить у рівняння параболи замість у підставимо х:
х=х²-2х-4
х²-2х-х-4=0
х²-3х-4=0
а+с=b
1-4=-3→х1=-1, х2=-с/а=4
отже у1=-1, у2=4
маємо дві точки
(-1;-1) і (4;4).