ПОМОГИТЕ СМОРЧНО! 60 БАЛОВ! Відстань між містами на карті становить 6,5 см, а на місцевості 117 км.

Знайди масштаб карти по діях.

Ответы на вопрос

Отвечает Олофинская Вика.

Ответ: 1 см : 1 800 000 см.

Пошаговое объяснение:

На карте                               на местности

6,5 см ---------------------------- 117 км=117*1000м=117000*100 см

1 см  ---------------------------------          x см

Пропорция

6,5/1 = 11700000/x;

x=11700000/6.5;

x=1 800 000.

Отвечает Камышникова Марина.

Відповідь:

масштаб карты 1: 1 800 000

Покрокове пояснення:

6,5 см - 117 км

1см -Х км

составим пропорцию

6,5 :1=117:Х

6,5Х=117

х=117:6,5

х= 18 км

в 1 см  на карте 18 км на местности

масштаб карты 1: 1 800 000(потому что 18 км =18 000м=1 800 000 см)

або

1). 117 : 6,5 = 18 (км) - це означає, що 1 см на карті відповідає 18 км на місцевості.

1 км = 1000м; 1 м = 100 см

1 км = 100 000 см

18 км = 18•100000 = 1 800 000 см.

Масштаб карти:

1 : 1800000

сподіваюся що допомогла