3. Прямокутник і квадрат мають рівні периметри. Знайди сторону квадрата, якщо сторони

прямокутника дорівнюю 5 см і 9 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Батонов Руслан.

Периметр прямокутника дорівнює:

2*(довжина + ширина) = 2*(9 + 5) = 28 см

Оскільки периметр квадрата також рівний 28 см, то сторона квадрата дорівнює:

периметр квадрата / 4 = 28 / 4 = 7 см.

Отже, сторона квадрата дорівнює 7 см.

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

Сторона квадрата равна 7 см

Пошаговое объяснение:

Находишь периметр прямоугольника:

Р=2*(5+9)=28 (см);

Затем делишь на 4, т.к. у квадрата равны все стороны:

28:4=7 (см)