Помогите !!! Замініть відношенням натуральних чисел відношення: a) 3/5:2/7 b) 0,6: 3/4 в)2 1/3 :

3, 5​

Ответы на вопрос

Отвечает Феоктистова Виктория.

Пошаговое объяснение:

3/5 : 2/7 = 3/5 * 7/2 = 21/10 = 21 : 10

0,6 : 3/4 = 6/10 * 4/3 = 24/30 = 4/5 = 4 : 5

2 1/3 : 3,5 = 7/3 : 35/10 = 7/3 * 10/35 = 1/3 * 10/5 = 10/15 = 2/3 = 2 : 3