Першого дня продали ⅔/ всієї моркви, другого - ¾, а третього дня - решту 28 кг. Скільки

кілограмів моркви продали другого дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Маша.

Відповідь:

63 (кг)

Покрокове пояснення:

Якщо третього дня продали решту 28 кг моркви, то це означає, що 28 кг становить 1/3 від загальної кількості моркви.

Отже, всього моркви було:

28 * 3 = 84 кг

Якщо другого дня продали 3/4 від загальної кількості моркви, то це означає, що продали:

84 * 3/4 = 63 (кг) - другого дня.