Батьки дяді Федора внесли до банку 4 700 грн. під 13% річних. Яка сума буде на їх рахунку через

рік? По діям

Ответы на вопрос

Отвечает Пипко Артем.

Ответ: 5311 грн.

Пошаговое объяснение:

1) 13% = 0,13

2) 4700 × 0,13 = 611 (грн.) - составят 13% за год хранения денег в банке.

3) 4700 + 611 = 5311 (грн.) - будет на счёте через год.