Складіть пропорцію, в якій кожне відношення дорівнює 1/6Срочно до завтра або сьогодні 16:00​


Ответы на вопрос

Отвечает Шилов Антон.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

пропорція a/b=c/d. Використовуємо основну властивість дробу:

а/b=(a×c)/(b×c).

Отже,

1/6=2/12,

2/12=3/18,

3/18=4/24.

Таких пропорцій можна скласти безліч.