СРОЧНО знайти найбільше і найменше значення функції y= – 40/x на відрізку [-8;-5]


Ответы на вопрос

Отвечает Зелёный Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

y= – 40/x на відрізку [-8;-5].

Решение

y(x)= – 40/x;

y(-8) = -40/(-8) = 5.

y(-5) = -40/(-5) = 8.

(См. скриншот)