90+20 умножить на 3-12​


Ответы на вопрос

Отвечает Оралбаев Жантас.
Давайте вирішимо це математичне вираз.

90 + 20 * (3 - 12) = 90 + 20 * (-9) = 90 - 180 = -90

Отже, результат цього виразу дорівнює -90.