Розв'яжіть рівняння. На скільки х більше, ніж у? 730-х=90 300:у=6


Ответы на вопрос

Отвечает Кадирова Ханум.

Ответ:

730-x=90 300:y=6

x=730-90 y=300:6

x=640. y=50

Пошаговое объяснение:

640-50=590

на 590 х більше ніж у

Отвечает Мальцева Анастасия.

Пошаговое объяснение:

730-х=90

300:у=6

х=730-90

у=300:6

х=640

у=50

640 - 50 = 590

відповідь х більший на 590 за у