З двох міст, відстань між якими 160 км, одночасно назустріч один одному виїхали грузовик і

велосипедист. Через який час вони зустрінуться, якщо швидкість грузовика 60 км/год, а швидкість велосипедиста в 3 рази менша ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Окунь Галя.

Ответ:

вони зустрінуться через 2 години

Пошаговое объяснение:

1) 60:3=20 (км/год) - велосипедиста

2)60+20=80 (км/год) - разом

3) 160:80=2 (год)

Отвечает Паюсов Алексей.

Ответ:↓↓↓

Завдання полягає в тому, щоб знайти час зустрічі грузовика і велосипедиста, які рухаються назустріч один одному з двох міст, розташованих на відстані 160 км.

Для розв'язання задачі, спочатку визначимо швидкість велосипедиста. За умовою, швидкість грузовика - 60 км/год, а швидкість велосипедиста в 3 рази менша. Тому швидкість велосипедиста буде 60 км/год : 3 = 20 км/год.

За формулою час = відстань/швидкість, знайдемо час зустрічі.

Для грузовика: час_грузовика = 160 км : 60 км/год = 2.67 год.

Для велосипедиста: час_велосипедиста = 160 км : 20 км/год = 8 год.

Отже, грузовик і велосипедист зустрінуться через 2 години і 40 хвилин.

Надеюсь помогла