it dan M. Namazov 14. Bağdan 720 kq alma yığdılar. Bütün almaların hissəsini hərəsində 3 16 kq

olmaqla yeşiklərə yığdılar. Neçə yeşik lazım oldu? em TS 15. İfadə qurub qiymətini hesablayın: D Azalan 1843, cıvılan iso 982 ya 163 odadlərinin caminə bərabərdir.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дейнека Анастасия.

Ответ:

720:316=2 yeşik yarım

1843-982= 861

1843-163=1680

861+1680=2541