94. Запиши у відсотках десятковий 1) 0,32; 4) 1,19; 2) 0,05; 5) 0,419; дріб: 3) 0,9; 6) 2,137.​


Ответы на вопрос

Отвечает Пересыпкин Вова.
1.32%
2.5%
3.90%
4.119%
5.41.9%
6.213.7%
Отвечает Привалов Кирилл.

Відповідь:

1) 0,32 = 0,32 * 100 = 32%

2) 0,05 = 0,05 * 100 = 5%

3) 0,9 = 0,9 * 100 = 90%

4) 1,19 = 1,19 * 100 = 119%

5) 0,419 = 0,419 * 100 = 41,9%

6) 2,137 = 2,137 * 100 = 213,7%

Покрокове пояснення: Щоб перетворити десятковий дріб у відсотки, потрібно десятковий дріб помножити на 100.