Обери цифру(-и), яку(-і) можна підставити замість *, щоб число 3 * 648 ділилося на 3. даю 30

балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Малишевская Вероника.

Ознака подільності на 3: якщо сума цифр числа націло ділиться на 3 то й число ділиться на 3.

Тобто додаємо 3+6+4+8=21, щоб число поділилося на 3 можна обрати одну з цих цифр: 3; 6; 9.

21+3=24, що ділиться на 3.

21+6=27, що ділиться на 3.

21+9=30, що звісно ж ділиться на 3.