1. Дві автівки їхали з однаковою швидкістю. Перша була у дорозі 3 год, а друга– 5 год. Скільки

кілометрів проїхала кожна автівка, якщо друга проїхала на 170 кілометрів більше? пжжж быстрей надо

Ответы на вопрос

Отвечает Рустамов Эмиль.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Спершу знайдемо загальну формулу для відстані, яку проїжджає автомобіль при певній швидкості і часі:

Відстань = Швидкість * Час

Оскільки обидві автівки їхали з однаковою швидкістю, ми можемо позначити її як "V" (швидкість), а час для першої автівки - "t1" і для другої - "t2".

За даними у завданні, t1 = 3 години і t2 = 5 годин. Таким чином, відстань, яку проїхала кожна автівка, визначається так:

Для першої автівки: Дистанція1 = V * t1

Для другої автівки: Дистанція2 = V * t2

Ми знаємо, що друга автівка проїхала на 170 кілометрів більше, тобто:

Дистанція2 = Дистанція1 + 170 км

Тепер ми можемо записати вираз для Дистанції1 і Дистанції2, використовуючи вищенаведені формули:

Дистанція1 = V * t1

Дистанція2 = V * t2

Дистанція2 = Дистанція1 + 170 км

Тепер підставимо значення t1 і t2:

Дистанція1 = V * 3

Дистанція2 = V * 5

Дистанція2 = Дистанція1 + 170 км

Тепер виразимо Дистанцію1 з третього рівняння:

Дистанція1 = Дистанція2 - 170 км

Тепер підставимо це значення в перше рівняння:

V * 3 = (V * 5) - 170 км

Розгортаємо дужки:

3V = 5V - 170 км

Тепер переносимо все на одну сторону рівності, віднімаючи 5V з обох боків:

3V - 5V = -170 км

-2V = -170 км

Тепер ділимо обидві сторони на -2, щоб знайти значення швидкості V:

V = 85 км/год

Тепер ми знаємо швидкість. Підставимо її в рівняння для Дистанції1 і Дистанції2:

Дистанція1 = 85 км/год * 3 год = 255 км

Дистанція2 = 85 км/год * 5 год = 425 км

Отже, перша автівка проїхала 255 кілометрів, а друга - 425 кілометрів.