Із двох населених пунктів відстань між якими 500км.назучтріч одна одній їхали дві автівки.Перша

проїхала 1год.зі швидкістю 70км/ч.а друга 2 гол.зі швидкістю 80 км/ч . Скільки кілометрів їм залишилося до зустрічі?

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Андрей.

Ответ:

270 км

Пошаговое объяснение:

Перша проїхала S₁=70*1=70 км

Друга проїхала S₂=80*2=160 км

Разом проїхали S=70+160=230 км

Залишилося до зустрічі 500-230=270 км