Потяг проїхав 102км за 1,2годин. З якою швидкістю їхав потяг


Ответы на вопрос

Отвечает Strepkov Sergey.

Відповідь:
85 км / год

Покрокове пояснення:

102 / 1.2 = 1020 / 12 = 85