Щирий місцевий фермер до пізньої осені безкоштовно постачав до дитячого садка тричі на тиждень

екологічно чисту капусту. На цьому тижні у вівторок фермер завіз дві сітки капусти, у середу – у двічі  більше, а в п’ятницю – стільки ж, скільки у в середу, але ще добавив 21,5 кг моркви, що загалом склало за три дні – 291,5 кг овочів.Визначте скільки кг капусти фермер завозив кожного дня.​

Ответы на вопрос

Отвечает Алимаханов Нурлыхан.

Ответ:

Давайте позначимо кількість капусти, яку фермер завозив кожного дня наступним чином:

Кількість капусти, завезеної вівторком: x кг.

Кількість капусти, завезеної середою: 2x кг.

Кількість капусти, завезеної п'ятницею: 2x кг.

За даними умови, морква була додана тільки в п'ятницю, і її кількість становить 21,5 кг. Отже, сумарна кількість капусти і моркви, яку завезли в п'ятницю, складає 291,5 кг. Ми можемо записати це рівнянням:

2x + 2x + 21,5 = 291,5

Тепер розв'яжемо це рівняння:

4x + 21,5 = 291,5

Віднімемо 21,5 від обох боків:

4x = 291,5 - 21,5

4x = 270

Тепер поділимо обидві сторони на 4, щоб знайти значення x:

x = 270 / 4

x = 67,5

Отже, фермер завозив 67,5 кг капусти кожного з тих трьох днів: вівторок, середу і п'ятницю.

Пошаговое объяснение: