Яке з чисел кратне 9: 9873; 5685; 4926; 32466;


Ответы на вопрос

Отвечает Бродский Иосиф.

Ответ:

9873

Пошаговое объяснение:

Для того чтобы визначити, яке з чисел кратне 9, потрібно перевірити, чи ділиться число на 9 без залишку. Це можна зробити, обчисливши суму його цифр і перевіривши, чи ділиться ця сума на 9.

9873: 9 + 8 + 7 + 3 = 27, і 27 ділиться на 9 без залишку, тобто 9873 кратне 9.

5685: 5 + 6 + 8 + 5 = 24, і 24 не ділиться на 9 без залишку, тобто 5685 не кратне 9.

4926: 4 + 9 + 2 + 6 = 21, і 21 не ділиться на 9 без залишку, тобто 4926 не кратне 9.

32466: 3 + 2 + 4 + 6 + 6 = 21, і 21 не ділиться на 9 без залишку, тобто 32466 не кратне 9.

Отже, з чисел, які ви навели, лише 9873 є кратним 9.