7. В числе 52A83B6 A+B=5. Найдите такие значения А и В, чтобы при округлении данного числа до сотен

тысяч получилось 5300000. A) A=1, В=5 B) A=3, B=3 C) A=4, B=2 D) A=5, B=0​

Ответы на вопрос

Отвечает Катранова Балнур.

Ответ: D) A = 5, B = 0

Пошаговое объяснение:

A) Якщо A = 1 і B = 5, то число виглядає 531XXX6. В даному випадку, ми маємо 1 + 5 = 6, і це не відповідає заданій умові.

B) Якщо A = 3 і B = 3, то число виглядає 533XXX6. В даному випадку, ми маємо 3 + 3 = 6, і це не відповідає заданій умові.

C) Якщо A = 4 і B = 2, то число виглядає 534XXX6. В даному випадку, ми маємо 4 + 2 = 6, і це не відповідає заданій умові.

D) Якщо A = 5 і B = 0, то число виглядає 535XXX6. В даному випадку, ми маємо 5 + 0 = 5, що відповідає заданій умові.

Отже, правильний варіант - D) A = 5, B = 0.