Обчисліть 12см 45см+6м 83 см Розпишіть будь ласка бігом хто може


Ответы на вопрос

Отвечает Бирюкова Алеся.
Щоб додати ці дві величини, спершу перетворимо їх до одиниць одного порядку (см):

12 см = 0,12 м (оскільки 1 м = 100 см)
6 м 83 см = 6 м + 83 см = 6 м + 0,83 м = 6,83 м

Тепер додамо ці дві величини:

0,12 м + 6,83 м = 6,95 м

Отже, сума 12 см 45 см і 6 м 83 см дорівнює 6,95 метрам.
Отвечает Кодинцев Даниил.

Відповідь:19 м 28 см

Покрокове пояснення:12 м 45 см+6 м 83 см=19 м 28 см