Одна сторона трикутника дорівнює 24 см, друга сторона на 18 см більша за першу, а третя у два рази

менша від другої. Знайдіть периметр трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Орешкина Екатерина.

Ответ:

87 см

Пошаговое объяснение:

1) 24 + 18 = 42 (см) - вторая сторона ∆

2) 42 : 2 = 21 (см) - третья сторона ∆

3) 24 + 42 + 21 = 87 (см) - периметр ∆