Визначити автомобіль рухався 3 год зі швидкістю 77,5 км/год і 7 год - зі швидкістю 87,3 км/год.

знайди середню швидкість автомобіля на всьому шляху. ДАМ 93 БАЛИИИ БУДЬ ЛАСКАААААА ВІДПОВІДЬЬЬЬЬЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Тветинский Ренат.

Ответ:↓↓↓

1)77,5*3 = 232,5 (км)-пройшов автомобіль за 3 години.

2)87,3*7= 611,1 (км)-пройшов автомобіль за 7 годин.

3)232,5 км + 611,1 км = 843,6 (км)-весь шлях.

4)3 год + 7 год = 10 (год)-загальний час подорожі.

5)843,6:10 =84,36 (км/год)-середню швідкість руху автомобіля на всьому шляху.

Таким чином, середня швидкість автомобіля на всьому шляху становить 84,36 км/год.

Надеюсь помогла