as УЙ ТАПСЫРМАСЫ Баған түрінде есепте. Есептеулерді калькулятормен тексер. (1 000 000 - 234) + (378

992 +524 100) (100 568 +90 854) (771 001 - 669 004)​

Ответы на вопрос

Отвечает Забашта Лиля.

На бро

(1,000,000 - 234) + (378,992 + 524,100) = 999,766 + 903,092 = 1,902,858

(100,568 + 90,854) = 191,422

(771,001 - 669,004) = 101,997

Отже, результати обчислення виразів будуть:

1) 1,902,858

2) 191,422

3) 101,997