2. (30 25 + (21 22 A. 275; . - 25 22 18). 27)+(27 24 24 24) + (24 23 23 21) + . B. 282; - . C.

295; . - D. 247.

Ответы на вопрос

Отвечает Рог Вова.

Спершу обчислимо вираз в дужках:

1. Вираз у першій дужці: 30 * 25 = 750

2. Вираз у другій дужці: 21 * 22 = 462

Тепер обчислимо суму отриманих значень та віднімемо різницю 25 і 22:

(750 + 462) - (25 - 22) = 1212 - 3 = 1209

Тепер додамо до цього результати інших виразів:

1209 + (27 + 24 + 24 + 24) + (24 + 23 + 23 + 21)

1209 + 99 + 91 = 1399

Відповідь: A. 1399