Знайти найбільше і найменше значення функції y=2x-6 на проміжку [-4; 3]


Ответы на вопрос

Отвечает Шляхтер Антон.

Відповідь:

функція у=2х-6 лінійна, D(y)=R, k=2>0, отже функція зростає на всій області визначення.

Функція на проміжку [-4; 3] набуває найменшого значення при х=-4, найбільшого - при х=3:

min  у(-4)=2×(-4)-6=-8-6=-14;

max у(3)=2×3-6=6-6=0.