Пж помогите!! 1. Знайди значення виразу, якщо а = 34. 43048 : (407 · а - 13782) = 2. Обчисли

приклади письмово в стовпчик. 407 · 56 = 12030 – 4053 = 3. Розв’яжи рівняння(розв’язки в стовпчик). 6714 : х = 9 860 – х = 24 · 8 Достатній рівень 4.Порівняти: 8км 320м і 8 430м 8т 56кг і 856кг 56м 480см і 5 408см 37мм і 3см 7 мм 5. На скільки частка чисел 20 988 і 53 більша за частку чисел 12 420 і 46?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Александра.

Ответ:

1. Обчислимо значення виразу, використовуючи a = 34:

43048 / (407 * 34 - 13782)

Спершу обчислимо вираз всередині дужок:

407 * 34 - 13782 = 13838 - 13782 = 56

Тепер обчислимо кінцевий вираз:

43048 / 56 = 768.2857 (приблизно).

2. Обчислимо приклади:

Спочатку помножимо 407 на 56:

407 * 56 = 22792

Тепер віднімемо 4053:

22792 - 4053 = 18739

3. Розв'яжемо рівняння:

6714 / x = 9860 - x

Перш кроком помножимо обидві сторони на x, щоб позбутися знаменника:

6714 = (9860 - x) * x

Тепер розкриємо дужки:

6714 = 9860x - x^2

Перенесемо все на одну сторону:

x^2 - 9860x + 6714 = 0

Тепер можемо вирішити квадратне рівняння. Результати рівняння:

x₁ ≈ 1.86

x₂ ≈ 9863.14

4. Порівняємо дані:

8 км 320 м і 8 430 м

8 км 320 м < 8 430 м

56 кг і 856 кг

56 кг < 856 кг

56 м 480 см і 5 408 см

56 м 480 см < 5 408 см

37 мм і 3 см 7 мм

37 мм > 3 см 7 мм

5. Обчислимо різницю між частками чисел:

(20 988 / 53) - (12 420 / 46)

Спершу обчислимо кожну з часток:

20 988 / 53 ≈ 395.9623

12 420 / 46 ≈ 270

Тепер обчислимо різницю:

395.9623 - 270 ≈ 125.9623

Отже, частка чисел 20 988 і 53 більша за частку чисел 12 420 і 46 на приблизно 125.9623.