Помогите срочноо -18-(1/3)³=?


Ответы на вопрос

Отвечает Белоусова Соня.

Ответ:Для розрахунку виразу -18 - (1/3)³, спочатку піднесемо 1/3 до кубу, а потім віднімемо отримане значення від -18.

(1/3)³ = (1/3) * (1/3) * (1/3) = 1/27

Тепер віднімемо 1/27 від -18:

-18 - (1/27) = -18 - 1/27 = -18 - 0.037 = -18.037

Отже, -18 - (1/3)³ = -18.037.

Пошаговое объяснение: