Коли Іринка взяла зі скарбнички 7 монет по 2 грн, у ній 58 грн. Скільки гривень було в скарбничці

залишилося спочатку? Вiдповідь:​

Ответы на вопрос

Отвечает Панюшкина Мария.

Ответ:

1)7*2=14(мон)-стільки вона взяла;

2)58+14=72(мон)

Відповідь: спочатку було 72 монети.