Упер- Розв'яжи задачу. У трьох скарбничках усього було 345 грн. шій і другій скарбничках разом

було 208 грн, а в другій і третій 185 грн. Скільки гривень було в кожній скарбничці? -

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Макс.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

345-208=137(в третей)

185-137=48(во второй)

208-48=160(в первой)