У кожному загоні по 9 козенят. Чи може бути в кількох загонах А) 126 козенят; Б) 165 козенят; В)

208 козенят; Г) 279 козенят?

Ответы на вопрос

Отвечает Pachkalov Kirill.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

А) 126 козенят:

Для того, щоб знайти кількість загонів для 126 козенят, потрібно поділити загальну кількість козенят на кількість козенят у кожному загоні:

126 / 9 = 14.

Отже, може бути 14 загонів по 9 козенят у кожному

.Б) 165 козенят:

Для 165 козенят робимо такий же розрахунок:

165 / 9 = 18 з залишком.

Залишок означає, що не може бути точно 18 загонів. Максимальна кількість загонів буде 18, але у деяких з них буде більше козенят (більше ніж 9), і в інших менше.

В) 208 козенят:

208 / 9 = 23 з залишком.

Як і в попередньому варіанті, залишок вказує на те, що не може бути точно 23 загонів. Максимальна кількість загонів буде 23, але у деяких з них буде більше козенят (більше ніж 9), і в інших менше

Г) 279 козенят:

279 / 9 = 31 з залишком.

Тут також залишок вказує на те, що не може бути точно 31 загону. Максимальна кількість загонів буде 31, але у деяких з них буде більше козенят (більше ніж 9), і в інших менше.

Отже, для варіантів Б, В і Г не можна розмістити козенят в точно 9 козенят у кожному загоні, і у деяких загонах буде більше або менше козенят. У варіанті А можна розмістити 126 козенят у 14 загонах по 9 козенят у кожному.