Задача. З міста у протилежних напрямах виїхали два автомобілі. Яка буде відстань між ними через 5

годин, якщо швидкість першого автомобіля дорівнює 67, 1 км/год а другого - 62,3 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Шандренко Денис.

Ответ:

647

Пошаговое объяснение:

1)67,1×5=335,5 (км/год)

2)62,3×5=311,5 (км/год)

3)335,5+311,5=647 (км/год)