Знайди найбільший спільний дільник і найменше спіль- не кратне чисел 25 і 36​


Ответы на вопрос

Отвечает Яцук Макс.

Відповідь:

Покрокове пояснення:Найбільший спільний дільник (НСД) чисел 25 і 36 можна знайти за допомогою алгоритму Евкліда. Спершу знайдемо НСД:

   Розділимо більше число (36) на менше число (25):

   36 ÷ 25 = 1 з залишком 11.

   Тепер, використовуючи залишок (11) та менше число (25), поділимо 25 на 11:

   25 ÷ 11 = 2 з залишком 3.

   Повторимо цей процес:

   11 ÷ 3 = 3 з залишком 2.

   3 ÷ 2 = 1 з залишком 1.

   2 ÷ 1 = 2 з залишком 0.

   Коли залишок стане рівним 0, то останнє ненульове число в останньому кроці є НСД. У цьому випадку, НСД чисел 25 і 36 дорівнює 1.

Тепер знайдемо найменше спільне кратне (НСК) чисел 25 і 36. Для цього використаємо формулу:

НСК=число1∗число2НСД(число1,число2)НСК=НСД(число1,число2)число1∗число2​

Де число1 і число2 - наші числа:

НСК=25∗361=900НСК=125∗36​=900

Отже, найбільший спільний дільник чисел 25 і 36 дорівнює 1, а найменше спільне кратне цих чисел дорівнює 900.

Отвечает Дятел Маргарита.

Ответ:

.

Пошаговое объяснение:

НСД (25,36) - 1.

НСК (25,36) - 900.